BİYOGRAFİ
 
1958 İzmir doğumluyum. Fotoğrafla lise yıllarında, İzmir'de tanıştım.
O zamanki Gençlik Kültür Merkezi'nin düzenlediği temel fotoğraf seminerini tamamladığım zaman, anneannem bana Beirette marka bir fotoğraf makinesi hediye etmişti. Her şeyi manuel ve pozometresi olmayan bu makine ile uzun yıllar siyah-beyaz fotoğraflar çektim.
O zamanlardan aklımda kalan en önemli anı, elimde fotoğraf makinesi gören yakınlarımın ve akrabalarımın hemen uygun bir yerde poz verip 'hadi bizi çeksene' deyişleri ve benim onları atlatma çabalarımdır.

AÜ Siyasal Bilgiler Fakültesini bitirdim. ODTÜ'de ekonomi alanında yüksek lisans yaptım. Sonra bankacılık yılları. Yolculuklarım. Önce kendi içime, sonra dünyanın değişik yörelerine, ücra köşelerine. 1995 yılında 'Yolculuk' isimli ilk saydam gösterim. İzleyen yıllarda değişik kültürlere ve yaşam biçimlerine yaptığım yolculuklar. Globalleşen ve tektipleşen dünyaya, kendi kültürlerini koruyarak ve yaşatarak direnen insanlara yaptığım yolculuklar.

Bu yolculuklara ait gösteriler. Aralarında Tibet ve Ladak'taki dinsel yaşamı ve Budizmi konu alan 'Om Mani Padme Hum', Myanmar'daki yaşam kültürünü ele alan 'Altın Yoksulluk', 15 günlük bir otobüs yolculuğunun izlenimleri olan 'Sarı Otobüs'le İran', üç Hindistan yolculuğunun toplamı olan 'Gizemli Kıta Hindistan' gibi gösterilerin olduğu 20'yi aşkın saydam gösterisi. Fotoğraflarım ve gezi yazılarım çeşitli dergilerde yayınlandı. 2003 yılında ilk kişisel sergim olan 'Yeryüzünün Yüzleri' ni açtım.Bunu 2005 yılında "Kadınların Dünyası", 2006'da da "İspanya'dan Hatırladıklarım" sergileri izledi. İstanbul'da yaşıyorum ve serbest fotoğrafçı olarak çalışıyorum. IFSAK ve FOTOGEN derneklerinin üyesiyim. 40
yaşından sonra Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü, Fotoğraf Bölümü'nde yüksek lisans yaptım. Çeşitli dergiler için yazılar yazıyorum ve fotoğraflar çekiyorum. Temel fotoğraf bilgileri yanısıra, sanat ve sanat fotoğrafı üzerine ileri düzeyde fotoğraf dersleri veriyorum.